judge: Peter MACHETANZ (D)
entries: 28
results by: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
BLACK MALES
Youth class:
Vg.1, JW - BOLERO v. Hohenzollern (Sato the Best Line - Armani v. Hohenzollern)
Vg.2 - AKANDOR v. Schloss Tenneberg (Ramonburg's Chinji - Rina v. Residenzschloss)
Intermediate class:
Exc.1 - EYK v.d. Justinenburg (Chester v.d. Topferstadt - Akima v.d. Justinenburg)
Open class:
Exc.1 - BENTLY s Mysa Hersones (Latino Lorenco v. Cobra - Tsesarka s Mysa Hersones)
Exc.2 - FAROUK v. Safir (Latino Lorenco v. Cobra - Brina v. Safir)
Working class:
Exc.1, CAC, CACIB, BOB - CAMELOT v. Burgenland (Fiasko v. Lowen Dom - Abiona v. Burgenland)
Exc.2, res.CAC, res.CACIB - AGEN Sheridano le Fano (Cliff v. Beuchower Hof - Fergie Calibra Magic)
Champion class:
Exc.1 - DON CAMILLO v. Burgenland (Santa Julf Efrat - Amalia v. Burgenland)
BROWN MALES
Intermediate class:
Exc.1, CAC - HUGO BOSS v. Heishauser Forst (QUorry v. Buchenhain - Cassy v. Heidhauser Forst)
Exc.2 - DRAGO v. Beuchower Hof (Heartbreaker v. Ferrenberg - Beauty v. Beuchower Hof)
BLACK FEMALES
Youth class:
Vg.1, JW, BEST JUNIOR - FIONA v. Burgenland (Chester v.d. Topferstadt - Amaila v. Burgenland)
Vg.2 - FAYETTE v. Burgenland (Chester v.d. Topferstadt - Amalia v. Burgenland)
Vg.3 - GILL v. Safir (Latino Lorenco v. Cobra - Brina v. Safir)
Vg.4 - BLANDA v. Gladiator (Briska's Arcon - Diva v. Excalibur)
Vg. - ANTJA v. Hedelbach (Furst Fago v. Strengbach - Cora v. Agema)
Vg. - OSHA Friend of Mine (Hillo v. Nemesis - Highway to Hell Helloween)
Vg. - WARA-JILL v. Strengbach (Forrest Hellfire - Kim Furstin v. Strengbach)
Vg. - Pride of Russia URIEL (Urbano del Diamante Nero - Barselona Brava iz Doma Domeni)
Intermediate class:
Exc.1 - Pride of Russia MERCEDES (Fedor del Nasi - Pride of Russia Barracuda Boomaje)
Exc.2 - AMIRA v. Teufelstal (Ramonburg's Chinji - Oxana v. Residenzschloss)
Exc.3 - USANA FURSTIN v. Strengbach (Chester v.d. Topferstadt - Furstin Lady v. Strengbach)
Vg.4 - CONTESSA v. Residenzschloss (Urbano del Diamante Nero - Paloma v. Residenzschloss)
Open class:
Exc.1, CAC, CACIB - HALLE BERRY Elite House (Pimm's Number One iz Doma Domeni - Arizona Elite House)
Exc.2, res.CAC, res.CACIB - YOCCO Apologeta (Pako Daker - Drussie Star of Bedea)
Exc.3 - DONNAKAREEN v. Lehmannsfelsen (Chester v.d. Topferstadt - Chelsea Elite House)
Exc.4 - ELENA v. Burgenland (Santa Julf Efrat - Abiona v. Burgenland)
Vg. - GWENDOLYN v. Hellerwald (Fiasko v. Lowen Dom - Ajoko v. Avalon)
BROWN FEMALES
Open class:
Exc.1, CAC - DONNA v. Burgenland (Santa Julf Efrat - Amalia v. Burgenland)